Тячівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Предмет оцінки:

земельна ділянка площею 0,1083 га для будівництва та обслуговування іншої громадської забудови за адресою м. Тячів, вул. Кошута, 40,

земельна ділянка - площею 0,2124 га для будівництва та обслуговування іншої громадської забудови за адресою м. Тячів, вул. Будівельників, 15,

земельна ділянка - площею 0,0280 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою м. Тячів, вул. Незалежності, 21 «а»,

земельна ділянка – площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою м. Тячів, вул. Незалежності, б/н.

Для участі у конкурсі необхідно подати: конкурсну пропозицію згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб-підприємців) копію установчих документів претендента, копію сертифіката оцінювача. Документи приймаються в десятиденний термін з дня публікації оголошення, до 9 березня 2016 року.

Конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності буде проведено 11 березня 2016 року.