Навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіху»

Дата: 21.04.2017 17:55

Фото без описуСьогодні, 21.04.2017 року, в актовій залі міської ради відбувся навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіху» на тему«Вивчення досвіду створення і діяльності ЦНАП»

Учасниками даного заходу були представники різних громад та члени асоціації міст Закарпаття.

Виконавчий директор Асоціації міст Закарпаття - Ревтій Іван Іванович, у привітальному слові наголосив, що саме Тячівська міська рада має досвід у створенні центру надання адміністративних послуг та є прикладом активного створення центру.

Привітав гостей міський голова Іван Іванович Ковач, який акцентував, що ЦНАП є необхідним, в першу чергу, для якісного надання адміністративних послуг жителям громади. Розповів про труднощі, які подолала міська рада при створенні центру та плани на найближчий час.

Учасники мали змогу побачити презентацію про Тячівську територіальну об’єднану громаду та переглянути фотоархів створення приміщень для ЦНАП. Керуюча справами виконкому Тячівської міської ради Решетар Ольга Василівна висвітлила організаційно-правові і технічні питання, структуру і планування діяльності , детально розповіла про підготовку кадрів та потреби у послугах ЦНАП.

Своїми планами щодо створення ЦНАП у місті Хуст поділився Хустський міський голова Кащук В.П. Запросив присутніх відвідати місто Хуст та обов’язково побувати в Долині нарцисів.

В ході обговорення в учасників зустрічі виникали запитання, на які відповідав Іван Іванович Ковач.

Далі гості мали можливість оглянути приміщення центру надання адміністративних послуг Тячівської міської ради, розташоване за адресою, м.Тячів, вулиця Нересенська, 5.