Програма загальноміського свята «Країна дитинства – країна мрій» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року

Дата: 31.05.2017 17:46

Фото без опису9.00 –13.00 -  міні-футбол (основне поле стадіону імені Л. Бейреша)

9.00 - 12.00 – легкоатлетичні змагання між учнями 7-х класів шкіл громади «Старти надій» (запасне поле стадіону імені Л. Бейреша)

9.0 – 11.00 – змагання з бадмінтону між учнями шкіл  (волейбольний майданчик стадіону імені Л. Бейреша).

9.45 – 10.30 – велопробіг учнів шкіл вулицями міста Тячів.

13.00 – 14.00 – нагородження переможців спортивних змагань (стадіону імені      Л. Бейреша).

10 .00-13.00 – виставка – конкурс дитячих малюнків «Сонцем зігріті зростають наші діти (вул.Незалежності).

10.30-13.00 – конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство», визначення переможців (площа Поштова перед будинком культури).

11.00-12.00 – урочиста частина, присвячена випуску дітей Тячівських дошкільних навчальних закладів №1, №5, вітання міського голови (площа Поштова перед будинком культури).

11.05-11.10 – презентація випускників дошкільних навчальних закладів на міському екрані (площа Поштова перед будинком культури).

11.10-11.15 – флешмоб «Сонце в долонях» у виконанні учнів 3-4-х класів Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Гренджі-Донського (площа Поштова перед будинком культури).

12.00-13.00 – концертна програма юних талантів Тячівської громади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (площа Поштова перед будинком культури).

13.00-13.15 – відзначення учасників концертної програми, нагородження переможців малюнку на асфальті та виставки -  конкурсу дитячих малюнків.