Шановні учні, вчителі, батьки, випускники Тячівської об’єднаної громади!

Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника та святом випускника.

Підійшов до завершення навчальний рік, попереду –  канікули.  Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень.

Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Переконаний, що школа дала вам багато знань,  доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. Бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Бо від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашого міста та всієї України.

Тож щиро зичу всім міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою.

В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

З повагою, Тячівський міський голова Іван Ковач