Великий Будапештський Цирк у Тячеві

Гостинно запрошуємо вас з 29 червня по 2 липня 2017 року до міського стадіона ім.Л.Бийреша, де в ці дні о 19:00  вiдбудуться прем’єрні шоу-вистави Великого Будапештського Цирку. Зверніть увагу, що у  неділю 2 липня вистави почнуться о 15.00.
   Яскраве захоплююче видовище різноманітних екзотичних тварин – зебри, лами, верблюди, поні, азійські леви виступатимуть на манежі під керуванням династії угорських дресирувальників.

Під куполом цирку повітряні гімнасти та гімнасти-рекордсмени на турніках вражатимуть майстерним виконанням карколомних трюків на межі людських можливостей.

Незабутню атмосферу свята створить дует клоунів зі своїм дресированим улюбленцем, феєрію доповнить неперевершений шоу-балет.