Розпорядження Тячівського міського голови Про скликання чотирнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання Тячівської міської ради

Дата: 03.05.2017 12:07

ТЯЧІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 03 травня 2017 року № 32

м. Тячів

Про скликання чотирнадцятої (позачергової) сесії

сьомого скликання Тячівської міської ради.

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої та дев’ятої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпоряджаюсь:

1. Скликати 10 травня 2017 року о 10.00 годині за київським часом в залі засідань міської ради чотирнадцяту (позачергову) сесію сьомого скликання Тячівської міської ради з порядком денним:

I. Про підсумки виконання бюджету міської ради за І квартал 2017 року.

Інформує в.о. начальника фінансового відділу Тячівської міської ради Рішко О.Ю.

II. Про внесення змін до бюджету міської ради на 2017 рік.

Інформує в.о. начальника фінансового відділу Тячівської міської ради Рішко О.Ю.

III. Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів щодо затвердження ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік.

Інформує заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Мийсарош Т.С.

IV. Про надання дозволу на підписання договору про співпрацю з містом Яблунков (Чехія).

V. Про прийняття у комунальну власність восьмиквартирного житлового будинку в с. Руське Поле, вул. Головна, 97 (91).

Інформує провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та благоустрою апарату виконкому Тячівської міської ради Боднар В.М.

VI. Різне.

6.1. Про затвердження містобудівної документації – детальних планів території земельних ділянок.

Інформує провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та комунальної власності апарату виконкому Тячівської міської ради Бенчак І.В.

VII. Про взяття на облік громадян по виділенню земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

Інформує начальник відділу земельних відносин апарату виконкому Тячівської міської ради Титов Д.А.

VIII. Про розгляд заяв з питань землекористування.

2. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів міської ради підготувати проекти рішень з питань порядку денного та подати відповідні матеріали секретарю міської ради з метою їх узагальнення та доведення до відома депутатів.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                                          І.І. Ковач