Проведено нараду з керівниками освітніх закладів

03 квітня 2017 року у залі засідань Тячівської міської ради відбулася нарада з керівниками навчальних закладів об’єднаної територіальної громади. Нараду провів Тячівський міський голова Іван Іванович Ковач.

Серед обговорених питань:

• благоустрій територій освітніх закладів, зокрема озеленення, побілка дерев, прибирання шкільних територій від сміття.
  • відкриття «Диво-писанки» у місті Тячів. З цього приводу учасники наради визначилися провести захід 12 квітня 2017 року о 14.00 на площі Поштовій перед Будинком культури. У рамках цього заходу:
  • концертна програма від учнів 4-х класів Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського;
  • виставка великодніх атрибутів, майстер-класи від педагогічних та учнівських колективів шкіл, ясел-садків об’єднаної громади.

Учасники наради порушували й інші питання щодо діяльності освітніх закладів, а саме:

• ремонту приміщень шкіл та ясел-садків; оздоровлення дітей в літній період.

Міський голова звернув увагу директорів шкіл на участі випускників в ЗНО, адже результати оцінювання покажуть не тільки успіхи учнів, але й рейтинг шкіл громади.