У Тячеві та населених пунктах об’єднаної громади здійснюються ремонти доріг

По вулиці Армій­ській прокладають ливневу каналізацію

Наразі по вулиці Армійській у місті Тячів здійснюються ремонтні роботи, а саме: прокладається ливнева каналізація зі встанов­ленням підземних стічних колодя­зів.

Як повідомляє перший засту­пник Тячівського міського голови Іван Клебан: роботи здійснює ре­монтно-будівельна бригада фірми «Сількомбуд» з м. Виноградів. На сьогодні встанов­лення ливневих каналізаційний труб та колодязів проводиться на відрізку центральної вулиці Армій­ської – від магазину «Майстер» до міського стадіону імені Л.Бийреша.

Активно прово­диться ремонт вулиць

З початку цього року в місті Тячів вже заасфальтовано сім ву­лиць: Польову, Львівську (Жда­нова), Б.Хмельницького, Чайковсь­кого, Корятовича, Котляревського, Коцюбинського. Також прокладено асфальт по Травневій вулиці у с. Руське Поле, тут заасфаль­товано під’їзд до сільського храму та шкільний двір.

– Приємним подарунком для жителів вулиці та для прихожан Свято-Покровського храму стало прокладання асфальтобетонного покриття та наведення благоустрою по вулиці Польовій у місті Тячів, яке  здійснено до Великодня. Довгий пе­ріод часу не вдавалося заасфаль­тувати вул. Б.Хмельницького в м. Тячів, але на сьогодні мешканці мають чисту і благоустроєну ву­лицю. Щодо Травневої у Руському Полі, то за роки незалежності це перша вулиця заасфальтована в цьому селі. Проте ми лише розпо­чали ремонти доріг, маємо намір продовжувати роботи у всіх насе­лених пунктах об’єднаної громади, – каже Іван Клебан.

Відтак ремонти вулиць Тячівсь­кої об’єднаної громади продовжу­ються і про подальші роботи з бла­гоустрою «Тячів» інформуватиме.

Іванна Фіцай