Свято вдалося на славу!

Дата: 02.06.2017 08:59
Кількість переглядів: 1938

Фото без описуЗ нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей на площі Поштовій відбулося справжнє свято дитинства, родини, батьківства.

Організатор свята – міська рада, змогла провести в цей день немало заходів (програма свята висвітлювалася на нашому сайті напередодні): лунали прекрасні пісні, були й танці, спортивні змагання, а також вітання і нагороди.

Урочисто привітали з Днем захисту дітей Тячівський міський голова Ковач Іван Іванович, начальник Управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради Куля Василь Михайлович. З теплом побажали дітлахам щастя, здоров’я голови батьківських комітетів садочків міста. Щирі слова привітань лунали на адресу випускників, їхніх батьків, вихователів. Грамотами Тячівської міської ради і Управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту, квітами, подарунками були нагороджені вихователі ДНЗ та вчителі шкіл міста Тячів за щоденну професійну роботу та організацію свята.

Гарний настрій свята гостям подарували юні співаки, танцюристи, спортсмени, - які вже давно стали «родзинкою» кожного свята, що проходить у нашому місті.

Тепло привітала міська рада юні обдарування, які були учасниками концерту, конкурсу малюнків на асфальті «Щасливе дитинство», спортивних змагань з футболу, бадмінтону, легкоатлетичних «Стартів надій», велопробігу. Дітям та командам-переможцям вручили грамоти та подарунки, а найголовніше – незабутні враження.

Свято вдалося на славу!