Тячівський міський голова

Там, де в ніжних обіймах гір прокидається сонце, красується сивочолий Нересен, тече швидкоплинна Тиса, розташоване місто Тячів. Уже в самій назві закладено його сутність, адже в перекладі з угорської воно означає "подобатися". Хто бодай раз відвідає Тячів, той не залишиться байдужим до нього і захоче знову повернутися сюди, до нашого міста, де з українською мовою і традиціями переплітаються мови і традиції інших народів, що роблять його неповторним та по сучасному європейським.

Cамобутність Тячева - у мальовничому довкіллі, вдалому поєднанні архітектурних ансамблів стародавніх храмів і сучасних новобудов, чарівних куточках дозвілля та відпочинку. З кожним роком місто стає кращим, поліпшується його благоустрій та інфраструктура, з'являються нові, привабливі краєвиди. Усім цим досягненням Тячів завдячує щоденній плідній праці мешканців міста, які докладають максимум зусиль для його процвітання.

Тож щиро запрошуємо всіх охочих відвідати наше місто Тячів і особисто переконатися у його чарівності.

З повагою,
Тячівський міський голова