Спортивні школи

Тячівська районна дитячо-юнацька спортивна школа

Тячівська районна дитячо-юнацька спортивна школа заснована в 1966 за сприянням Бийреш Л.Л.

На даний час тут  школі  працює 7 відділень спорту: теніс, греко-римська боротьба, гандбол, настільний теніс, легка атлетика, футбол та волейбол.

Навчально-тренувальній заняття проводяться в 82 групах.

Загальна кількість вихованців станом на 01.01.2017 становить 1064. Навчально-тренувальний процес забезпечують 35 тренерів-викладачів, з них 14 штатних та 21 сумісників. Серед тренерів школи – 4 відмінники освіти України, 6 майстрів спорту України, 2 тренери мають вищу тренерську кваліфікаційну категорію, 3 – першу та 4 – другу, одному тренеру присвоєне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту».

В місті Тячів культивуються такі види спорту: теніс, греко-римська боротьба, настільний теніс, легка атлетика та футбол. Всього в місті зайнято спортом 325 учнів. .

У школі наявні 3 спортивні бази:

1. 5 ґрунтових тенісних кортів, які є одними кращих в Україні, з тренерською кімнатою та підсобними приміщеннями.
  2. Корпус ДЮСШ №1: тут знаходяться ігровий спортзал, тренерські та підсобні приміщення. Корпус орендований.
  3. Корпус ДЮСШ №2 має 2 зали для греко-римської боротьби, тренажерний зал, тренерські та підсобні приміщення.

В місті Тячів ведуться будівництво сучасного спортивного комплексу з належною інфраструктурою. Це дасть можливість проводити тренувальній заняття круглорічно і на більш якісному рівні, а також – проводити в нашому місті Всеукраїнські та міжнародні змагання і зустрічі, що підвищить рейтинг та престиж міста та дитячо-юнацької спортивної школи.

В місті Тячів ДЮСШ постійно проводить 2 турніри ФТУ.