Дошкільні навчальні заклади

Тячівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1

Тячівський ДНЗ №1 розміщений неподалік від центру міста - в затишному і безпечному куточку Тячева - по вулиці Вайда, 6. Уведений в експлуатацію у 1968 році, за роки функціонування зазнав злетів і занепаду. Та починаючи з 2005 року, невпинно зростає матеріально-технічне забезпечення, заклад запрацював на повну потіжність. На сьогодні в ньому виховується 193 дітей віком від 3 до 6 років.

Головним запвданням ДНЗ є забезпечення розвитку маленької особистості, здатної орієнтуватися, діяти, творити в новому швидкозмінному суспільстві, адекватно викликам часу.

Завідував Прінц Тетяна Андріївна, спеціаліст вищої  категорії, очолює ДНЗ з жовтня 2011 року.

Кожен випуск у нашому садочку особливий. Це тому, що життя не стоїть на одному місці, а наші дітки з кожним роком стають більш енергійні, більш мудріші та кмітливіші. Ми добре знаємо, що вихованці нашого садочка потребують любові, ласки, особливої уваги, доброти та турботи. І це все вони отримують тут, куди їх приводить з 2-3 рочків найрідніша людина у світі - їхня матуся. Ненька довіряє нам свою дитинку. А нашим завданням є зробити настільки комфортним життя дітей, щоб їхні батьки були спокійні за своє маленьке янголятко й довіряли нам виховання своїх малюків.
   Нам дуже хочеться, щоб рівень життя в нашій державі був таким, аби й надалі наш дитячий садок залишався країною щастя, добра, миру, злагоди, спокою і щасливого дитинства.

Тячівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №5

Золотою перлиною яскравіє на історичних перехрестях сивих віків,  перехрестях людських доль наше прадавнє і вічне молоде місто Тячів.
ДНЗ ясла-садок №5 розташований на території цього славного міста.
Вперше 15 травня 1982 року дитячий дошкільний ясла-садок заводу «Зеніт» гостинно відкрив двері для найменших вихованців. По сьогодні тут завжди лунає щасливий дитячий сміх, вирує цікаве,  насичене любов’ю,  добром і казкою життя.
 Саме тут працює колектив професіоналів-однодумців, які поєднують у собі чимало талантів: це і любляча мати, і дослідник світу, художник і актор, поет…, словом, майстри на всі руки. Своєю копіткою працею саме педагоги ДНЗ закладають основи людяності, готують вихованців до життя,   яке постійно змінюється.
Наразі у 8 групах виховується та навчається 230 дітей ясельного та дошкільного віку, в тому числі дві групи дітей-­п’ятирічок та одна група ­— з угорською мовою навчання

Руськополівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1

Дитячий садок заснований у 1965 році, розташований у мальовничому селі Руське Поле по вулиці Заводській, 4. На території дитячого садка насаджено понад 40 різних фруктових дерев, а також облаштовано клумби, які розташовані по всій території. Ніхто не залишається байдужим до краси чудесного світу квітів...

Дошкільний навчальний заклад має 4 групи, в яких виховується 91 дитина.

Очолює садок Мошкола Наталія Гаврилівна.

Колектив ясла-садка якісно  виконує свої професійні функції, проявляє любов до дітей, знає душу вихованців, вміє бачити у них юних громадян з невичерпними можливостями, в чому і проявляється майстерність педагогічної діяльності.

Руськополівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №2

Дитячий садок – столиця дитинства. Мова йде саме про таку столицю, – дошкільний навчальний заклад №2 мальовничого села Руське Поле.
Садок нараховує 4 вікові групи, в яких виховується 105 дітей. Всі педагогічні працівники мають повну вищу або базову освіту.
Завідуюча ДНЗ №2 – Банк Зоя Михайлівна очолює заклад 18 років.
У нашому садочку працюють вихователі, які обрали свій шлях за покликанням душі, адже від того, що саме несуть педагоги малюку, залежить, які риси формуються в ньому, які потреби стануть провідними.
Для того, щоб малечі було цікаво пізнавати навколишній світ з усіма його таємницями та загадками, рости вихованими і розумними дітьми, вихователі у своїй роботі використовують нові сучасні методи та технології. Педагоги перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, спрямованого на розвиток особистісно- орієнтовної моделі виховання.

Лазівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок

Лазівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок знаходиться в центральній частині мальовничого села Лази.  Відкритий  в 1973 році садок очолювала завідувач Бабей Василина Іванівна. З 1998 по 2008 рік дитячий заклад не працював, а у 2008 році відновив своє функціонування (колектив очолила Джуган Василина Іванівна): запрацювали дві групи, де виховуються та навчаються  35 дітей. Згодом було відкрито 5 груп з короткотривалим перебуванням дітей.
З 2011 року садок очолює молода, перспективна спеціалістка Пилипець Тетяна Михайлівна.

Досвідчені і  кваліфіковані  вихователі щоденно працюють з дітьми, з батьківським активом та створюють затишну атмосферу в дошкільному закладі.
Адміністрація та педагоги дошкільного навчального закладу  переконані, що наші вихованці стануть гідними громадянами України.