АЗПСМ та ФАП

Тячівська амбулаторія

загальної практики сімейної медицини

Тячівська АЗПСМ створена 01.04.2016 р. рішенням п’ятої сесії сьомого скликання Тячівської міської ради від 11.03.2016р. №342. Амбулаторія обслуговує м. Тячів та наданий ча працює в орендованому приміщенні (жіноча консультація та  КЗ «Тячівська РП»). Головний лікар Попович З.В.

В амбулаторії працює 7,0 штатних посад лікарів  (8 фізичних осіб) та 9 медичних сестер. Курсова та атестаційна підготовка лікарів: вища категорія – 6, перша – 1, двоє лікарів мають спеціалізацію по ЗПСМ. Середній персонал пройшов курсову та атестаційну підготовку на 100%.

Широко використовуються такі методи лікування хворих, як «денні стаціонари та стаціонари на дому». В «денному стаціонарі» існує 15 ліжок, на яких в 2016 році проліковано 412 хворих (2015р.-361). В стаціонарі на дому проліковано на протязі 2016 року  510 хворих (2015р.-529).

Тячівківська амбулаторія

загальної практики сімейної медицини

Тячівківська АЗПСМ обслуговує  населення с.Тячівки ( 1658 чол серед них жінки працездатного віку-470, чол.-566, діти до 14р. чол..-183, жін-186, діти до 1-го року-27, населення пенсійного віку-114)

Персонал дільниці складається з 9 штатних одиниць. Серед них є

• 1 сімейний лікар, який обслуговує доросле та дитяче населення;
  • 2  сімейні медичні сестри загальної практики сімейної медицини;
  • 1 лікар-стоматолог;
  • 1 медична сестра зі стоматології;
  • 1 фельдшер, який надає долікарську допомогу;
  • 1 акушерка, яка проводить огляд жінок;
  • 1 лаборант.

В амбулаторії окрім кабінету прийому пацієнтів, стоматолоічнго кабінету, кабінету медичних сестер є фіз.кабінет, в якому  проводяться фізіологічні процедури: інгаляції, електрофорез, УВЧ та знімається ЕКГ.

Амбулаторія має санітарний транспорт, на якому здійснюються  виклики до хворих та патронажі до новонароджених.

В 2017 році в амбулаторії відкрито денний стаціонар.